OTVÁRACIE HODINY: Pon-Pia 7:00 - 15:30, Sob, Ned zatvorené

0,00 €
košík 0
Akcia Novinky

VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE Florasystem.sk

 1. VÝHODNÁ CENA
  Internetový obchod Florasystem.sk prevádzkuje spoločnosť FLORASYSTEM s.r.o., ktorá dlhodobo pôsobí na slovenskom trhu, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny. 
   
 2. VYSOKÁ KVALITA A ODBORNOSŤ
  Internetový obchod prevádzkuje skupina ľudí, ktorá je s jeho výrobkami v dennom kontakte. Náš tím tvoria skúsení odborníci, ktorí sú pripravení zodpovedať všetky Vaše otázky. Naša podpora optimalizácie výsledkov a efektivity u našich klientov nekončí len dodávkou vysoko kvalitných tovarov.

  Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Na rozdiel od lacného tovaru ponúkaného v hypermarketoch sa môžete spoľahnúť, že nami ponúkaný tovar má porovnateľne vyššiu kvalitu, dlhšiu životnosť a spoľahlivosť.

  Všetky informácie o tovaroch sú pozorne zadávané našimi pracovníkmi, niektoré z nich aj na základe reálneho odskúšania výrobkov v praxi.
   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie s prehľadným zobrazením jednotlivých parametrov, či prevedenia pre každý ponúkaný produkt. 
   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHLOSŤ DODANIA
  Centrálny sklad nám umožňuje poskytovať nadštandardné a flexibilné služby pre zákazníkov. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. 
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžete bez udania dôvodu do 14 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty. 
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Prevádzkovateľ internetového obchodu 
  www.florasystem.sk pôsobí v predmetnej oblasti už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.
Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj Vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.
designed by run.sk